Apartamenty Zakopane, Kościelisko, Bukowina Tatrzańska

Grama apartament Zakopane
»

apartament Zakopane
widok, parking

Grama

osób6
łóżka4
zł/dobę300,00
Lipki-Stilo apartament Zakopane
»

apartament Zakopane
centrum

Lipki-Stilo

osób4
łóżka3
zł/dobę170,00

Jaki wybrać nocleg, aby wypoczynek w Tatrach zaliczyć do udanego? Z naszej strony polecamy noclegi w apartamentach jako alternatywę dla popularnych kwater prywatnych. Apartamenty to przede wszystkim wyższy standard noclegu, co przekłada się na większy poziom satysfakcji i zadowolenia z wypoczynku w górach. Zapewnij sobie dodatkową odrobinę luksusu i wynajmij jeden z naszych apartamentów.

Apartamenty w Zakopanem to wypoczynek w samym sercu Tatr. Stąd już niemal w minutach liczona jest odległość do popularnych miejsc w Zakopanem tj. Krupówki, stacja kolei linowej na Gubałówkę, Aquapark, skocznia Wielka Krokiew oraz licznych restauracji i zabytków architektury regionalnej. Możesz także sprawdzić naszą ofertę wynajmu apartamentów w Zakopanem.

Apartamenty w Kościelisku to miejsce gdzie w pełni odpoczniesz i zrelaksujesz się wśród ciszy i spokoju jaki niewątpliwie tutaj panuje. Kościelisko to także wspaniałe widoki na Tatry, ciekawa architektura przyrody oraz doskonała baza wypadowa w góry. Możesz także sprawdzić naszą ofertę wynajmu apartamentów w Kościelisku.

Apartamenty w Bukowinie Tatrzańskiej to kolejna oferta na wypoczynek w górach, która stanowi ciekawą propozycję dla turystów i narciarzy. Liczne wyciągi narciarskie, szlaki górskie oraz trasy rowerowe i spacerowe stanowią bazę udanego wypoczynku, a w Termie Bukowina dodatkowo zrelaksujesz się podczas kąpieli termalnych, sauny czy masaży. Możesz także sprawdzić naszą ofertę wynajmu apartamentów w Bukowinie Tatrzańskiej.

Apartamenty w Białce Tatrzańskiej to z kolei oferta noclegu w górach, która zapewnia znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych oraz obecność kompleksu basenów termalnych Terma Bania. Latem apartamenty w Białce Tatrzańskiej stanowią świetną bazę wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych. Możesz także sprawdzić naszą ofertę wynajmu apartamentów w Białce Tatrzańskiej.

Noclegi w apartamentach, nie ważne zima czy lato, wybierz sprawdzony nocleg w apartamentach w jednej z miejscowości Podhala - Zakopanem, Kościelisku, Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce Tatrzańskiej. Dzięki naszej wyszukiwarce noclegów możesz sprawdzić wolne terminy i obliczyć cenę pobytu. Rezerwacji wybranego apartamentu dokonasz on-line bezpośrednio na naszej stronie. Sprawdź naszą ofertę i znajdź coś odpowiedniego dla siebie!