Informacja i rezerwacje telefoniczne +48 18 206 35 05 9:00 - 21:00 (Pn - Pt), 9:00 - 17:00 (So)
Zapytania i rezerwacje e-mail biuro@tatrytop.pl 9:00 - 17:00 (Pn - Pt)

Chochołowskie Termy są największym kompleksem termalnym na Podhalu. Przestrzeń, którą dysponujemy, pozwala na wypoczynek w komfortowych warunkach, niezależnie od liczby osób w obiekcie. Mnogość atrakcji, duże baseny zewnętrzne, przylegające do nich połacie plaż trawiastych oraz szum pobliskiej rzeki Dunajec. Dodajmy do tego jeszcze atrakcje dla dzieci i rysuje się przed nami perspektywa nie lada zabawy. Wodę w naszych basenach wydobywamy z głębokości prawie 3600 m. Skały, które są nią nasączone, oddają mnóstwo dobroczynnych mikroskładników takich jak Siarka (S), Wapń (Ca), Magnez (Mg) czy Sód (Na).

Temperatura wody w ujęciu wynosi 82 stopni Celsjusza. Ujęcie znajduje się w obszarze Niecki Podhalańskiej, rozciągającej się od Chochołowa po Bukowinę Tatrzańską. Woda termalna, poza leczniczym składem mineralnym, ma również właściwości terapeutyczne. Kąpiele cieplne działają rozluźniająco i poprawiają ukrwienie tkanek i narządów.

Więcej informacji na stronie:
www.chocholowskietermy.pl


Karta Tatrzańska to program rabatowy uprawniający turystów do licznych zniżek u Partnerów Karty w regionie Podhala, min. w termach, restauracjach i innych atrakcjach turystycznych.

Kartę Tatrzańską otrzymują BEZPŁATNIE wszyscy Goście obiektów noclegowych uczestniczących w programie rabatowym. Właściciel obiektu noclegowego (lub osoba przez niego uprawniona) zobowiązany jest przekazać Gościom Kartę w dniu przyjazdu. Może z tego tytułu pobierać kaucję zwrotną na wypadek jej utraty lub zniszczenia. Wysokość kaucji ustalana jest indywidualnie przez obiekt noclegowy.

Więcej informacji na stronie:
www.kartatatrzanska.pl


TAXI-BUS ZAKOPANE

rabat -10% dla gości Tatrytop, nr tel. +48 665 551 885


 

Tatra-Tour jest nowoczesną firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w obsłudze ruchu turystycznego. Jednocześnie oferując swoim Klientom przewozy na terenie Polski i UE, jednocześnie oferując pomoc w organizacji czasu wolnego w trakcie pobytu w Tatrach, na Podhalu, Spiszu i Pieninach. Dysponuje profesjonalnym doświadczonym zespołem, który bezpiecznie dostarczy Państwa do miejsca przeznaczenia lub pomoże w sposób niezapomniany zagospodarować Państwa czas. Dysponuje nowoczesnym i sprawdzonym taborem, który jest gwarancją komfortu i bezpieczeństwa.

Więcej informacji na stronie:
http://tatra-tour.com