Apartamenty Białka Tatrzańska

Nie ważne czy tylko szukasz noclegu, czy może chęci odpoczynku od meandrów dnia codziennego zapraszamy do naszych apartamentów w Białce Tatrzańskiej. Apartamenty zapewniają odpowiednie warunki w czasie trwania pobytu, tak aby wypoczynek przebiegał w iście domowej atmosferze. Posiadamy w swojej ofercie tylko sprawdzone apartamenty, które są także przez nas obsługiwane i każdorazowo przygotowywane na pobyt naszych gości.
Białka Tatrzańska to wieś na Podhalu, która jest ciekawą propozycją zarówno dla turystów jak i narciarzy. Zapewnia znakomity wypoczynek zarówno latem jak i zimą. Jej uroki uwydatniają się szczególnie zimą ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych. W Białce Tatrzańskiej znajduje się kilka ośrodków narciarskich m.in. Kotelnica Białczańska, wyciąg narciarski Bania, stacja narciarska Kaniówka czy wyciąg narciarski U Kurucam, a także baseny termalne. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34-38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy. Bogata infrastruktura narciarska i kompleks basenów termalnych stanowią najważniejsze atuty popularnej Białki. Latem Białka Tatrzańska może stanowić świetną bazę wypadową na wycieczki w Tatry oraz lokalne szczyty i szlaki turystyczne, a także posiada liczne trasy rowerowe o różnym stopniu trudności. Kotelnica to najbardziej popularny szczyt w Białce Tatrzańskiej, na który można się dostać koleją linową Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białaczańska, a który stanowi świetny punkt startowy dla wielu wycieczek pieszych i rowerowych. Okoliczne wzgórza wykorzystywane są także przez paralotniarzy. Przez Białkę Tatrzańską przepływa górska rzeka Białka, która świetnie nadaje się do uprawiania sportów ekstremalnych m.in. kajakarstwa górskiego i spływów pontonowych.
Zatem nie ważne czy zima czy lato, wybierz sprawdzony nocleg w apartamentach w Białce Tatrzańskiej, a dzięki naszej wyszukiwarce noclegów możesz sprawdzić dostępne terminy i cenę noclegu. Sprawdź naszą ofertę i znajdź coś odpowiedniego dla siebie!