Najlepsze noclegi na Sylwestra w Zakopanem, Kościelisku i Bukowinie Tatrzańskiej

|

Zapraszamy do świętowania Sylwestra i Nowego Roku pod polskimi górami. Dzięki naszej sprawdzonej ofercie, możecie Państwo wybrać zakwaterowanie odpowiadające wszelkim potrzebom szybko i wygodnie. Oferujemy najlepszy wybór apartamentów w Zakopanem, Kościelisku i Bukowinie Tatrzańskiej.

Miłośnikom zimowego narciarskiego szaleństwa na wysokogórskich stokach polecamy szczególnie noclegi w Zakopanem. Niewielka odległość od dolnej stacji kolejki na Kasprowy Wierch pozwala na lepsze planowanie aktywnego wypoczynku. Nasze położone w Zakopanem obiekty zapewniają dostęp do wielu sylwestrowych atrakcji przy jednoczesnej gwarancji komfortu wypoczynku. Miłośnikom zimowych górskich spacerów polecamy wypady do tatrzańskich dolin.

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej to doskonały wybór dla naszych gości, którzy chcą skorzystać z okolicznych wyciągów narciarskich i oczekują komfortowych warunków i spokojnego odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Po białym szaleństwie można skorzystać z oferty całorocznych basenów termalnych lub wybrać się na wycieczkę na najpopularniejszy polski szlak do Morskiego Oka. Choć zwykle zimowe wyprawy górskie polecamy doświadczonym wspinaczom, to zimowa wycieczka do schroniska w Dolinie Pięciu Stawów będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem. Wybierających się tam gości uczulamy, aby stosować się do ostrzeżeń pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego i korzystać tylko z otwartych szlaków.

Również położone obok Zakopanego Kościelisko oferuje noclegi sylwestrowe. To dobry wybór dla osób, które cenią sobie spokój, niewielką odległość do kilku prostych wyciągów narciarskich, oraz bliskość dwóch niezwykle popularnych i pięknych dolin – Kościeliskiej i Chochołowskiej. W okresie sylwestrowym polecamy skorzystać z oferowanych na miejscu przejażdżek saniami  w celu rozkoszowania się widokami i świeżym górskim powietrzem.

Bez względu na to czy chcecie Państwo korzystać z noclegu w Zakopanem, Kościelisku czy Bukowinie Tatrzańskiej, nasza oferta z pewnością spełni oczekiwania. Choć w noc sylwestrową szlaki tatrzańskie są zamknięte, to  w Zakopanem i okolicznych miejscowościach nie brak atrakcji, które pozwolą spędzić niezapomniane chwile u podnóża Tatr.