Rezydencja Rezydencja Gaudi Spa, Kościelisko

Ogólny

Rezydencja Gaudi Premium Spa, Kościelisko

Położenie: Kościelisko – Sywarne 44c . Ekskluzywna Rezydencja Gaudi de Lux Spa zlokalizowana jest w urokliwym miejscu, niedaleko granicy z Zakopanem. Jej dogodne położenie gwarantuje cichy i spokojny relaks w otoczeniu pięknej, górskiej przyrody.

Powierzchnia domu: 550 m2

Powierzchnia działki 2020 m2

Rok budowy 2009, w 2017 roku generalnie  wyremontowany, odnowiony i przeorganizowany.

Ilość pokoi - 7
Ilość łazienek - 7 + 1 dodatkowe wc
Inne pomieszczenia: kuchnia, sauna, jacuzzi   kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, pokój z bilardem i stołem do ping-ponga, grill chata
Ogrzewanie: olej opałowy.

Przed Rezydencją znajduje się parking z pięcioma miejscami postojowymi. 

Obiekt posiada dostęp do bezprzewodowej sieci Internet.

Rezydencja  Gaudi Premium Spa została zaprojektowana przez znanego i ekscentrycznego architekta, inspirującego się dziełami Gaudiego. Niepowtarzalny charakter domu zachwyci Państwa swoim urokiem oraz wyjątkowym stylem. Przestronne, komfortowe pomieszczenia urządzono w elegancki i nowoczesny sposób, a z ich okien można podziwiać niesamowite pejzaże przyrody. Rezydencję otacza malowniczy ogród z tarasem widokowym oraz przejściem do płynącego nieopodal górskiego strumyka.

Dopełnieniem wypoczynku jest niesamowity widok na Tatry. Popularne Zakopane wraz z licznymi atrakcjami turystycznymi oddalone jest zaledwie o 5 minut drogi samochodem. Bliskość szlaków sprawia, iż Rezydencja jest doskonałą bazą dla zwolenników wędrówek. Dolina Małej Łąki oraz Droga pod Reglami to jedynie 20-30 minut pieszo wśród zielonej przyrody. Natomiast Dolina Kościeliska leży 3 kilometry dalej.  Zimą, łatwo dojechać samochodem  z posiadłości do stoków narciarskich na Szymoszkowej i w Witowie.  Nieopodal znajdują się liczne restauracje serwujące między innymi znakomite, góralskie przysmaki (do najbliższej jest zaledwie 200 metrów)