Apartament Apartament Studio Comfort, Zakopane

Ogólny

Apartament Studio Comfort

Położenie: Zakopane  - Polna 1E Centrum Zakopanego, około 10 minut piechotą do słynnej ulicy Krupówki. Doskonała lokalizacja sprawia iż z łatwością można korzystać z licznych atrakcji turystycznych. 

Cała posesja wraz z parkingiem jest ogrodzona.

Powierzchnia apartamentu: 42,17 m2

Ilość pokoi: 1- open space z kominkiem

Ilość łazienek: 1

Aneks kuchenny: 1

Apartament Comfort Studio położony jest w pięknej części Zakopanego na stokach Gubałówki, jednak nadal bardzo blisko Krupówek. Apartament ma dostęp do 2 balkonów.  Apartament wyposażony jest w internet bezprzewodowy. Przed budynkiem znajduje się miejsce parkingowe. 

Budynek w którym znajduje się apartament położony jest w pięknej, zacisznej części Zakopanego, na stokach Gubałówki. Jest otoczony zielenią i gwarantuje spokojny wypoczynek. Jednak blisko stąd do centrum Zakopanego. Do dolnej stacji kolejki na Gubałówkę można dojść w mniej niż 10 minut. 10 minut zajmie spacer do Krupówek. Podobnie 10 minut zajmie dojście na stok na Szymoszkowej i do tamtejszego basenu termalnego. Do dworców PKP i PKS można dojść w 20 minut, podobnie w rejon skoczni narciarskiej. Jako ze budynek jest nieco na uboczu, w poszukiwaniu sklepów czy restauracji będzie trzeba przejść się 10 minut, ale będąc wtedy w rejonie Krupówek znajdzie się ich bez liku. Nie można zapominać o leżącym po drodze targu pod Gubałówką gdzie turysta może znaleźć wiele interesujących rzeczy.