Informacja i rezerwacje telefoniczne +48 18 206 35 05 9:00 - 21:00 (Pn - Pt), 9:00 - 17:00 (So)
Zapytania i rezerwacje e-mail biuro@tatrytop.pl 9:00 - 17:00 (Pn - Pt)

Apartament Zakopiańskie Tarasy 19 Studio, Zakopane

Ogólny

 

Apartament Zakopiańskie Tarasy 19 Studio, Zakopane

Położenie: Zakopane  - Kościeliska 34  Centrum Zakopanego, około 10 minut piechotą do słynnej ulicy Krupówki. Doskonała lokalizacja, sprawia, iż z łatwością można korzystać z licznych atrakcji turystycznych. Z niewielkiego balkonu można obserować piękno gór. 

Luksusowy kompleks Zakopiańskie Tarasy został wybudowany w 2016 roku

Powieżchnia apartamentu: 29 m2

Ilość pokoi: 1

Ilość łazienek: 1

Aneks kuchenny: 1

Na terenie kompleksu znajduje się dostępna dla mieszkańców strefa SPA wyposażona w saunę i jacuzzi. Ponadto  obok budynku  jest zielony teren piknikowy i kamienny grill z zadaszeniem. Do dyspozycji mieszkańców apartamentu jest również miejsce parkingowe.

Apartamenty „Zakopiańskie Tarasy” to nowo wybudowany w 2016 roku nowoczesny kompleks trzech budynków  w centrum Zakopanego. Budynki nawiązują do typowej architektury regionalnej Podhala – drewniane, rzeźbione elementy wykończenia, elewacje wykończone naturalnym kamieniem. Położone są przy najstarszej, pełnej zabytków, ulicy Kościeliskiej – 5 minut spacerem od Krupówek. Zaledwie  10 minut pieszo dzieli kompleks od stoku narciarskiego Polana Szymoszkowa i odkrytego kąpieliska termalnego.  Do dworców PKP i PKS można dojść w około 15 minut i do położonego w pobliżu Aquaparku. Położony niemal przy kompleksie przystanek komunikacji lokalnej ułatwi podróże w Tatry Zachodnie, do Dolin Kościeliska i Chochołowska. Z apartamentu także blisko jest do Doliny Strążyskiej i Drogi Pod Reglami.  Ulice Kościeliska, za Strugiem oraz Lipki zachęcają do spacerów podczas których można podziwiać lokalną tradycyjna architekturę ale także piękną panoramę Tatr. Kilkadziesiąt metrów od kompleksu znajduje się duży sklep spożywczy, a okolicy kilka znakomitych restauracji.